این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

انواع تنباکو و ...

این مورد را ارزیابی کنید
(40 رای‌ها)

1. دو سیب :
سنگین ترین نوع تنباکوی میوه ای بوده و جزو تنباکوهای گرم محسوب می شود. در تولید این تنباکو نسبت به سایر تنباکوها از مواد شیمیایی بیشتری استفاده می شود. در هنگام مصرف آن به انسان حالت استرس دست می دهد و انسان حالات دلشوره و نگرانی

به وجود می آید. همان طور که گفته شد این تنباکو بسیار سنگین می باشد و معمولا برای سبک تر کردن آن، آن را با یک یا چند تنباکوی سرد مانند نعناع مخلوط می کنند...

۲. هلو :
جزو تنباکوهای گرم محسوب میشود و رایحه آن بسیار قوی می باشد. این تنباکو نشاط آور است. همان طور که  گفته شد رایحه این تنباکو نسبت به سایر تنباکوها بسیار قوی تر است و معمولا در سفره خانه ها بوی این تنباکو بیشتر احساس می شود.


۳. پرتقال  :

از تنباکوهای سرد است اما چندان هم سبک نیست. این تنباکو آرامش بخش بوده و در برخی افراد ایجاد سردرد می کند. معمولا افرادی که به تازگی استفاده از قلیان را آغاز کرده اند از این تنباکو استفاده می کنند (به این دلیل که نه زیاد سبک است و نه سنگین) .


۴. نعناع :
بسیار سرد است و بسیار سبک! باعث خوشبو شدن دهان می شود و در بسیاری از افراد ایجاد سردرد و گاها معده درد می کند. معمولا از این تنباکو به صورت جدا گانه استفاده نمی شود و مقدار بسیار کمی از آن را با تنباکوهای دیگر مخلوط می کنند.

۵. آلبالو :

از تنباکوهای گرم محسوب می شود. مانند تنباکوی دو سیب تا حدودی در انسان ایجاد استرس می کند. دود حاصل از کشیدن این تنباکو نسبت به سایر تنباکو ها بیشتر است اما سنگینی آن به اندازه دو سیب نمی رسد.

۶. انگور :
از تنباکوهای گرم است و کمی نشاط آور است. طعم خاص این تنباکو باعث شده که طرفداران زیادی پیدا کند.

۷. لیمو :
از تنباکوهای سرد است و در تولید آن نسبت به سایر تنباکوها از مواد شیمیایی کمتری استفاده می شود. در انسان به شدت احساس آرامش به وجود می آورد. این تنباکو بسیار سبک است.

۸. دارچین :

از تنباکوهای سرد است و باعث خوشبو شدن دهان می شود. همچنین نشاط آور است. متاسفانه معمولا در سفره خانه ها عرضه نمی شود. اما در اکثر مغازه ها به فروش می رسد.

بیشتر تمرکز ما روی پیپ و سیگاربرگ است که ضرر کمتری دارد

تماس یا تلگرام 09352200077 خرید تنباکو

 

لینک های مفید:

خرید پیپ

خرید سیگار برگ

خواندن 10566 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « پرورش تنباکو طریقه حلقه دادن دود »