این وب سایت دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته می باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بازدیدکننده باید بالای 18 سال باشند

معرفی توتون Mac Baren Dark Twist Roll Cake

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

شاهکاری دیگر از کمپانی مک بارن و این بار در قالب توتونی با برش سکه ای Curly .

عموما برای تهیه توتون هایی با برش سکه ای در ابتدا توتون به شکل طنابی Rope ، پیچیده می شود و سپس در انتها به صورت سکه ای برش داده می شود .

در تهیه این محصول از برگ های کامل ویرجینیا برای لایه بیرونی Wrapper استفاده شده است و اما شاهکار مک بارن در اینجاست که قسمت میانی ، خود از دو گروه مجزا تشکیل شده است :

گروه اول بطور کامل از ویرجینیا تشکیل شده است هم لایه بیرونی آن که از برگ های کامل تر است و هم لایه درونی آن که از برگ های کوچکتر و خرد تر تشکیل شده است .

گروه دوم متشکل از لایه بیرونی Wrapper ویرجینیا بعلاوه لایه درونی دارک فایرد کنتاکی Dark Fired Kentucky می باشد .

حال این دو گروه در دل لایه بیرونی مادر که از برگ ویرجینیای کامل تشکیل شده است ، قرار گرفته و بصورت طنابی پیچیده شده اند .

سپس برای هفته ها انبار می شوند تا کاملا باهم آمیخته و ممزوج شوند و در آخر بصورت سکه ای برش داده می شوند .

هنر کار در اینجاست که این چیدمان به شکلی صورت گرفته است که بعد از برش تقریبا به ازای هر دو برش سکه ای ویرجینیا یک برش سکه ای کنتاکی خواهیم داشت !!!

یکی دیگر از اسرار کار در اینجاست که در این میان اندکی کاوندیش مک بارن نیز به شکلی ماهرانه و استادانه به محصول اضافه شده است .

در انتها طبق روال مرسوم کمپانی مک بارن در مورد توتونوهای رول کیک خود ، محصول نهایی توسط مخلوطی از شیره افرای ناب و خالص بهمراه آب ، معطر و طعم دار شده است .

در انتهای کار توتونی در اختیار داریم با طعم و عطری دودی و شور و خاکی ، ناشی از وجود دارک فایرد کنتاکی ، شیرینی حاصل از وجود ویرجینیاهای مختلف که به طرزی استادانه به کار گرفته شده اند ، طعمی میوه ای و مرکباتی و رگه ای از مزه عسلی !

این محصول توتونی است بر پایه ویرجینیا که بطور طبیعی معطر شده است .

در سال ۱۹۹۵ به بازار معرفی شده است .

بصورت سکه ای برش خورده است .

هوادهی و اسموک آرام فراموش نشود .

خواندن 252 دفعه